Jaunumi

Paziņoti RIGA FASHION WEEK 27. sesijas norises datumi

22.09.2017

Baltijas Modes federācija paziņojusi 27. Rīgas modes nedēļas norises laiku – pasākumi notiks Rīgā no 24. līdz 28. oktobrim. Gaidāmās Rīgas modes nedēļas laikā savas 2018. gada pavasara–vasaras sezonas pret-a-porte apģērbu kolekcijas rādīs labākie Latvijas un ārvalstu dizaineri, un paralēli norisināsies arī trešais starptautiskais apakšveļas industrijas forums. 

Šoruden RIGA FASHION WEEK būs jauns un unikāls imidžs, kurš atspoguļos gaidāmās Rīgas modes nedēļas noskaņojumu. To radījusi stiliste Olga Kolotova, izmantojot tērpus no atzītās Latvijas dizaineres Anna Led kolekcijas. Par RFW reklāmas kampaņas seju ir kļuvusi rīdziniece Luīze Dakša, kura gan nav profesionāla modele, bet Modes nedēļas organizatoru uzmanību piesaistījusi ar savu interesanto ārieni un spilgtu matu krāsu. Tēlu veidojusi friziermeistare Diāna Peitone, vizāžiste Beāte Kudiņa un stilista asistente Jana Babičeva. Foto autors – fotogrāfs Oļegs Zernovs.

"Tas, ka es tiku izvēlēta kā RIGA FASHION WEEK imidža kampaņas seja, man bija pilnīgs pārsteigums. Es neesmu profesionālā modele, fotosesijās piedalos ik pa laikam un savam priekam. Protams, tas ir liels gods reprezentēt tik liela mēroga pilsētai svarīgu pasākumu kā Rīgas modes nedēļa," atzīmē Luīze Dakša.

RIGA FASHION WEEK oficiālā pasākumu programma iekļaus arī nu jau ikgadējo trešo starptautisko apakšveļas industrijas forumu Lingerie Industry Forum in Latvia. Pateicoties tam, ka pērn RFW laikā notikušais iepriekšējais Forums noritēja ļoti veiksmīgi, projekta galvenais rīkotājs - Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) - pieņēmusi lēmumu turpināt sadarbību ar Baltijas modes federāciju. Trešais Lingerie Industry Forum in Latvia pulcēs Rīgā Latvijas lielākos apakšveļas ražotājus un ārvalstu industrijas tirgotāju un ražotāju pārstāvjus ar mērķi dibināt kontaktus turpmākajai sadarbībai un veicināt pašmāju uzņēmumu pakalpojumu eksportu.