Jaunumi

RIGA FASHION WEEK ietvaros ekskluzīva iespēja iegādāties nākošās sezonas tērpus

23.10.2017

Jau nākamnedēļ, no 24. līdz 28. oktobrim norisināsies 27. Rīgas modes nedēļa, kura saskaņā ar starptautiskiem standartiem būs veltīta nākošā gada pavasara-vasaras modei. Jau otro sezonu dizaineri, kas piedalās RIGA FASHION WEEK, sekojot pasaules tendencei "see now, buy now", 30. un 31. oktobrī nodrošinās ekskluzīvu iespēju iegādāties tērpus no tikko uz Modes nedēļas skatuves redzētajām kolekcijām. 

Pēdējo gadu laikā pasaulē ir attīstījusies tendence modes dizaineriem piedāvāt savus jaunākos radītos tērpus pārdošanai uzreiz pēc demonstrēšanas modes nedēļās, nevis kā tas ir vispārēji pieņemts, kad pavasara-vasaras sezonas tērpi nonāk veikalos tikai nākošā gada ziemas beigās. Starptautiskajā apritē šī prakse saucas "see now, buy now" (tulkojumā no angļu valodas – "redzu tagad, pērku tagad"). Arī Rīgas modes nedēļas dalībnieki, līdzīgi kā jau iepriekšējā sezonā, vienojoties POP-UP pasākumā, piedāvās ekskluzīvo iespēju iegādāties jaunāko kolekciju tērpus savos veikalos vai studijās uzreiz pēc RFW, 30. un 31. oktobrī:

Anna Led, Berga Bazārs, Dzirnavu iela 84

AntiStar, A. Pumpura iela 3

Bulichev, Z.A. Meierovica bulv. 4

Katya Katya, salons “6. Septembris”, Mucenieku iela 7

Natālija Jansone, Jāņa iela 3

NÓLÓ, t/c Spice, Lielirbes 29, un t/c Galerija Centrs, Audēju 16

One Wolf, Lāčplēša iela 10-4

QooQoo, Martas iela 8

Savukārt veikalā BOLD Concept Store Baznīcas ielā 18a varēs iegādāties dizaineru Atis Artemjevs, Dace Bahmann un KULT 2018. gada pavasara-vasaras tērpus. Klienti, kurus uzrunās modes zīmola Talented skatē redzētie tērpi, tos varēs iegādāties jau modes skates laikā online veikalā www.talented.company un līdz pat 3. novembrim.

Arī bērnu modes zīmoli Paade Mode (Silmaču iela 4) un Aristocrat Kids (Vagonu iela 23) nodrošinās ekskluzīvu iespēju interesentiem veikt iepriekšpasītījumus modes skatē redzētajam bērnu apģērbam.

 27. Rīgas modes nedēļa norisināsies no 24.-28.oktobrim. Sekojiet aktuālai informācijai www.rfw.lv.