Noslēgusies 26. Rīgas modes nedēļa

Sestdien, 1. aprīlī, ar provokatīvu pašmāju zīmola Nóló modes skati noslēdzās 26. Rīgas modes nedēļa, kuras laikā savas kolekcijas prezentēja gan veiksmīgākie Latvijas modes zīmoli, gan pieprasītie ārzemju dizaineri. Šajā Rīgas modes nedēļas sezonā par veiksmīgu projekta attīstības pagrieziena punktu kļuva Gruzijas dizaineru dalība.

RIGA FASHION WEEK laikā savas 2017. gada rudens–ziemas prêt-à-porter kolekcijas prezentēja plaši pazīstami Latvijas modes zīmoli: Amoralle, Anna Led, Katya Katya Shehurina, Narciss, Natalija Jansone, Nóló, One Wolf, Paviljons, pagājušās sezonas debitants zīmols Talented, kā arī šīs sezonas debitants – Cinnamon Concept. Jaunākās bērnu modes kolekcijas prezentēja zīmoli Paade Mode un Aristocrat Kids. No ārzemes dizaineriem šajā sezonā piedalījās Dalood un Mariam Gvasalia (Gruzija), Naira Khachatryan (Itālija), KÄT un Pohjanheimo (Igaunija), Lilija Larionova (Lietuva).

No šīs sezonas modes pasākumiem noteikti ir jāmin Lietuvas zīmola Julia Janus kolekcijas prezentācija, latviešu mākslinieču Alises Tālbergas un Maijas Vītolas laikmetīgo rotu izstādi mākslas galerijā Putti, pasākums iepircējiem un medijiem dizaineru konceptveikalā BOLD un 8ROOMS Press Showroom prezentācija salonā Imagehouse.

Visiem nakts dzīves cienītājiem bija iespēja novērtēt divas ballītes Rīgas modes nedēļas oficiālajā klubā Coyote Fly Lounge Club: 31. martā savu jaunāko sportisko apģērbu kolekciju prezentēja zīmols Bulichev, savukārt Modes nedēļas noslēguma dienā, 1. aprīlī, RFW Models & Fans Party laikā notika zīmola RESERVED skate un tika nosauktas un apbalvotas šīs sezonas labākās modeles: starp puišiem 1. vietu par pašu veiksmīgāko debiju aizņēma Mārtiņš Zālītis (Inga Raduga Model Management), otro un trešo vietu sadalīja Germans Superfin un Rihards Guzovs (Inga Raduga Model Management). Starp meitenēm par pieprasītāko modeli tika atzīta Līva Reira (2B Model Management), savukārt otro un trešo vietu sadalīja Samanta Goldberga un Džūlija Bondare (2B Model Management). Sekmīgākie šīs sezonas modeļi saņēma balvas no RFW partneriem: kosmētikas un parfimērijas veikala Douglas, minerālūdens zīmola Evian un kosmētikas zīmola Schwarzkopf.

Atgādināsim, ka arī šajā sezonā darbosies RFW dizaineru pop-up veikali, kuros 3. un 4. aprīlī būs ekskluzīva iespēja iegādāties iepatikušos izstrādājumus no tikko uz RFW skatuves prezentētajām dizaineru kolekcijām: KATYA KATYA SHEHURINA (Rūpniecības 19 – 2), CINNAMON CONCEPT (Ģertrūdes 23), BULICHEV (Z.A.Meierovica bulv.4), PAVILJONS (Tērbatas 55), NOLO t/c Spice un t/c Galerija Centrs, ANNA LED un NARCISS Berga Bazārā, kā arī Baltijas dizaina konceptveikalā BOLD (Baznīcas 18a) un veikalā 8 ROOM SHOWROOM t/c Galleria Riga. Savukārt, pre-order pasūtījumus pieņems bērnu apģērbu zīmoli PAADE MODE (Silmaču 4) un ARISTOCRAT KIDS (Vagonu 23, 3.st.).

Noslēgusies 26. Rīgas modes nedēļa