RIGA FASHION WEEK ORGANIZATORU PAZIŅOJUMS SAISTĪBĀ AR COVID-19

Lai ierobežotu Covid — 19 izplatību un ievērotu vadlīnijas kultūras, izklaides un sporta pasākumu organizēšanai saskaņā ar Ministru kabineta noteikumiem nr. 360, lūdzam respektēt organizatora nosacījumus, kas izstrādāti, rūpējoties par jūsu un visu pārējo pasākuma viesu drošību un veselību.

Lūdzam ņemt vērā:

OBLIGĀTI JĀVEIC APMEKLĒJUMA IEPRIEKŠĒJA REĢISTRĒŠANA!

Kad esi saņēmis drukātu ielūgumu uz Riga Fashion Week modes skati, lūdzam apstiprināt savu klātbūtni līdz 2020. gada 23. oktobrim uz e-pastu rsvp@rfw.lv vai tālr.nr.: 26830919, norādot:

 • savu vārdu, uzvārdu, e-pastu/tālr.nr.;
 • viesa vārdu, uzvārdu, ar kuru vēlies sēdēt kopā un viņa tālr.nr. vai e-pastu;
 • uz kuru skati esi saņēmis ielūgumu (datums un dizainera vārds).

BEZ IEPRIEKŠĒJAS REĢISTRĀCIJAS, IEEJA PASĀKUMĀ NEBŪS IESPĒJAMA!

Ja pēc veiktās reģistrācijas kāda iemesla dēļ tomēr nevarēsi apmeklēt pasākumu un būsi nodevis ielūgumu citai personai:

 • informē Riga Fashion Week par izmaiņām, sūtot šīs personas vārdu, uzvārdu un e-pasta adresi līdz 2020. gada 26. oktobrim uz e-pastu rsvp@rfw.lv vai tālr.nr.: 26830919.

Svarīgi zināt:

 • Katrs ielūgums derīgs tikai 1 personai.
 • Ielūgums derīgs tikai un vienīgi konkrētās modes skates apmeklējumam.
 • Pieteikties ielūguma saņemšanai var arī pie konkrētās skates dizaineriem, kuri piedalās Riga Fashion Week, ievērojot augstāk minētos nosacījumus apmeklējuma reģistrēšanai.

Pasākuma dienā:

 • Ieeja pasākuma norises telpās tiks atvērta 1 stundu pirms un slēgtas 10 minūtes pirms modes skates sākuma , kas ir norādīts ielūgumā (piemēram, ja ielūgumā norādītais skates laiks plkst. 18.00, tad ieeja Hanzas Peronā uz šo skati sāksies plkst. 17.00).
 • Cilvēku plūsmas organizēšanai ieeja Hanzas Perons ēkā notiks no Pulkveža Brieža ielas puses, izeja – uz Mihaela Tāļa ielas pusi.
 • Lai ierobežotu drūzmēšanos, pasākuma vietā būs pieejamas vairākas garderobes — atceries, kurā no tām atstāsi virsdrēbes. Ja iespējams, virsdrēbes atstāj personīgajā auto vai arī dodies uz pasākuma vietu ar taksometru bez virsdrēbēm. Garderobe pagrabstāvā būs ar numuriņiem, savukārt garderobes 1. stāvā — pašapkalpošanās.
 • Ievēro norādīto ierašanās laiku un nekavē — skates sāksies precīzi laikā, jo vairākām skatēm paredzēta tiešraide! Pēc skates sākšanās laika viesi zālē netiks ielaisti!
 • Pie ieejas uzrādi ielūgumu, nosauc savu vārdu, uzvārdu un saņem sēdvietas numuru.
 • Pirms skates ir iespējams apmeklēt dažādas instalācijas, Riga Fashion Week atbalstītāju stendus, vērot United Fashion modes dizaineru izstādi, fotografēties un atspirdzināties bāros.
 • Pēc modes skates beigām, nepieciešams 30 minūšu laikā izņemt virsdrēbes garderobē un atstāt Hanzas Perona telpas, lai organizatoriem atliek laiks dezinfekcijas veikšanai, tikai pēc kuras var sākt uzņemt nākamās skates viesus.

! Aicinām būt atbildīgiem — apmeklē pasākumu, ja jūties vesels, lieto muti un degunu aizsedzošu sejas masku, kā arī ievēro 2 metru distanci! Pasākuma laikā tiks nodrošināta dezinfekcijas iespēja.

! Paredzēts, ka katrā no skatēm būs ne vairāk kā 300 apmeklētāju (uz bērnu skatēm vēl mazāks skaits). Katram viesim būs personalizēta sēdvieta (ar iepriekš veikto reģistrāciju). Atstarpes starp krēslu pāriem – 2 metri. Atstarpes starp skatēm – 2 stundas. Starplaikos telpa tiks dezinficēta un izvēdināta.

! Pasākums tiks fotografēts un filmēts, pasākuma laikā iegūtie foto un video materiāli tiks izmantoti publicitātes un mārketinga vajadzībām.

LŪDZAM SEKOT JAUNĀKAI INFORMĀCIJAI MŪSU MĀJAS LAPĀ WWW.RFW.LV un Riga Fashion Week sociālajos tīklos Facebook: www.facebook.com/Riga.Fashion.Week/ un Instagram: www.instagram.com/rigafashionweek_official