Jaunumi

Kā iegūt ielūgumu uz RIGA FASHION WEEK?

26.09.2021

Tuvojoties Rīgas modes nedēļai, kas notiks šopavasar no 4. līdz 8. aprīlim, daudziem rīdziniekiem un galvaspilsētas viesiem rodas jautājums - kā apmeklēt RĪGAS FASHION WEEK?  Vai uz pasākumiem var iegādāties biļetes, kā saņemt ielūgumus, un vai ir iespējams klātienē redzēt jaunākās Latvijas modes dizaineru kolekcijas? Uz visiem šiem jautājumiem atbild Baltijas Modes federācijas preses dienests. 

Rīgas modes nedēļa norisinās jau no 2004. gada rudens un atbilsts visiem starptautiskajiem standartiem. Šajā pavasarī pasākums piedzīvos jau 32. sezonu.

Tāpat kā visas pasaules modes nedēļas, piemēram, Parīzes, Milānas un Ņujorkas, arī RIGA FASHION WEEK ir profesionāls pasākums, kura mērķis ir veicināt gan atsevišķu modes namu attīstību, gan visu nozari kopumā. Līdz ar to ieeja lielākajā daļā pasākumu iespējama tikai ar ielūgumiem, un biļetes uz modes nedēļas skatēm netiek tirgotas. Tomēr tas nenozīmē, ka cilvēki, kas nav modes industrijas profesionāļi, nevar pievienoties šiem modes svētkiem.

Pirmkārt, katru sezonu modes nedēļas programmā ir vairāki pasākumi, kas paredzēti plašākai publikai. Šoreiz – RIGA FASHION WEEK pre-party 3. aprīli, kā arī modes nedēļas atklāšanas ballīte 4. aprīlī. Abi pasākumi norisināsies Coyote Fly Lounge Club.

Turklāt ir vairāki veidi, kā iegūt ielūgumu uz Rīgas modes nedēļas dizaineru modes skatēm, kas notiks Hanzas Peronā.


Kļūstiet par dizainera klientu

Tā kā lielu daļu ielūgumu uz savu modes skati izplata paši dizaineri, kas piedalās Rīgas modes nedēļā, tad viens no veidiem, kā iegūt ielūgumu, ir kļūt par šo dizaineru zīmolu klientu. Latvijas dizaineru radīto darbu cenas ir ļoti dažādas, kas paver iespēju katram iegādāties kaut ko sev atbilstošu. Rīgas modes nedēļas dizaineru saraksts tiek publicēts dažas nedēļas pirms pasākuma mājas lapā www.rfw.lv.


Piedalies konkursos

Neilgi pirms RFW sākuma partneri un draugi savos sociālajos tīklos, ziņu portālos un radio ēteros rīko konkursus un piedāvā laimēt ielūgumus uz kādu no RFW pasākumiem. Rīgas modes nedēļas sadarbības partneru saraksts pieejams pasākuma oficiālajā mājas lapā www.rfw.lv, kā arī aktuālo informāciju un paziņojumus var uzzināt RIGA FASHION WEEK Facebook lapā (@Riga.Fashion.Week).


Kļūsti par brīvprātīgo

Jauniešiem, kuri interesējas par modi un pasākumu organizēšanu, tiek piedāvāta lieliska iespēja kļūt par RIGA FASHION WEEK komandas dalībnieku un palīdzēt galvenā Baltijas modes industrijas pasākuma organizēšanā. Pieteikumi tiek pieņemti līdz 27. martam, nosūtot epastu uz volunteers@bffederation.com.


RIGA FASHION WEEK pavasara sesija pulcēs pazīstamus Latvijas modes, aksesuāru un bērnu apģērbu dizainerus. 2020. gada rudens-ziemas sezonas kolekciju skates norisināsies Hanzas Perons ēkā. Citās interesantās pilsētas vietās notiks dažāda formāta prezentācijas un izklaides pasākumi.

Sekojiet RFW jaunumiem sociālajos tīklos - Facebook (@Riga.Fashion.Week), Instagram (@rigafashionweek_official) un www.rfw.lv.