Jaunumi

Pirmo reizi Rīgas modes nedēļas imidžs vintāžas stilā

13.02.2020

RIGA FASHION WEEK organizators - Baltijas modes federācija - izziņo 32. Rīgas modes nedēļas datumus. Šopavasar Latvijas modes industrijas galvenā notikuma pasākumi norisināsies no 4. līdz 8. aprīlim.

RIGA FASHION WEEK pavasara sesija pulcēs pazīstamus Latvijas modes, aksesuāru un bērnu apģērbu dizainerus, kā arī vēl neiepazītus māksliniekus. 2020./2021.g. rudens–ziemas sezonas skates norisināsies Hanzas Peronā, savukārt, citviet Rīgā gaidāmi dažādi izklaides pasākumi un prezentācijas.

Gan drukātajos medijos, vides reklāmās un internetā varēs skatīt vintage apģērbu zīmola Volga Vintage autora un radošā direktora Sergeja Hatanzejska RFW 32. sezonai radīto oficiālo imidžu.

"Mēs centāmies radīt kaut ko īpašu, jo līdz šim neviens nav izmantojis vintage apģērbu, veidojot RFW tēlu. Pateicoties komandas darbam un talantam, mums ir vintage stāsts, kas izskatās ultramoderns un ļoti stilīgs - rudmataina princese (modele Kristīne, Moon Models) sarežģīta asimetriska griezuma blūzē no dizaineres Annas Ledskalniņas (zīmols Anna Led) 2003. gada kolekcijas šobrīd populārajā koši sarkanajā krāsā uz zila (šī gada krāsas saskaņā ar Pantone) fona. Tēlu papildina 2003. gada kolekcijas Prada apavi un dizaina vintage auskari, kas iegādāti kādā Parīzes tirdziņā,” – stāsta Sergejs Hatanzejskis. Rīgas modes nedēļas 32. sezonas imidžu veidoja arī fotogrāfe Asja Belova, vizāžiste Beāte Kudiņa, frizieris Eduards Hazarjans, asistents Mikus Rendijs Vanderzels.

Sekojiet RFW jaunumiem sociālajos tīklos Facebook (@Riga.Fashion.Week), Instagram (@rigafashionweek_official) un www.rfw.lv.