Preses relīzes

SS24

26 Oct

Noslēgusies 37. Rīgas modes nedēļa

Mode kā mākslas sastāvdaļa – šāds galvenais motīvs izvēlēts Rīgas modes nedēļai, kas norisinājās no 20. līdz 25. oktobri. Rīgas modes nedēļā piedalījās vairāk nekā 17 zīmoli, tostarp arī debitanti, ārvalstu ekozīmoli un vietējie nozares profesionāļi. Latvijas modes nozares galvenā notikuma pasākumi apvienoja vairākus formātus vienlaikus: modes skates uz Hanzas Perona, Zunda Towers un Eviart Gallery skatuvēm, divas izstādes, semināri nozares profesionāļiem, kā arī tematiski pasākumi.

20 Oct

Rīt sāksies 37. Rīgas modes nedēļa

Mode kā mākslas sastāvdaļa – šāds galvenais motīvs izvēlēts Rīgas modes nedēļai, kas norisināsies no 20. līdz 25. oktobri. Gaidāmajā Rīgas modes nedēļā piedalīsies vairāk nekā 17 zīmoli, tostarp arī debitanti, ārvalstu ekozīmoli un vietējie nozares profesionāļi. Latvijas modes nozares galvenā notikuma pasākumi apvieno vairākus formātus vienlaikus: modes skates uz Hanzas Perona, Zunda Towers un Eviart Gallery skatuvēm, divas izstādes, semināri nozares profesionāļiem, kā arī tematiski pasākumi.

18 Oct

Izziņota 37. RIGA FASHION WEEK programma

Mode kā mākslas sastāvdaļa – šāds galvenais motīvs izvēlēts Rīgas modes nedēļai, kas norisināsies no 20. līdz 25. oktobri. Šis temats saskatāms visā pasākumu programmā, īpaši akcentējot ilgtspējību un ētiku. Gaidāmajā Rīgas modes nedēļā piedalīsies vairāk nekā 17 zīmoli, tostarp arī debitanti, ārvalstu ekozīmoli un vietējie nozares profesionāļi.

17 Oct

RIGA FASHION WEEK ietvaros norisināsies paneļdiskusija par tēmu “Aprites ekonomikas nozīme modē”

Baltijas modes federācija un universālveikals Stockmann rīko paneļdiskusiju ar atzītiem ekspertiem no Skandināvijas par ilgtspējīgas ražošanas nozīmi modes industrijā, kas notiks 23. oktobrī kinoteātrī “Forum Cinemas”. Biļetes pieejamas vietnē forumcinemas.lv.

16 Oct

Rīgas modes nedēļa aizsāksies ar unikālu itāļu dizaineru izstādi

37. Rīgas modes nedēļas ietvaros mākslas galerijā “Ola Foundation” noritēs izstāde “MODE PANORĀMA - Itālijas Jaunais vilnis”, kas stāsta par mūsdienu itāļu modi no desmit jauno dizaineru skatu punkta – šie mākslinieki izvēlēti viņu unikālās perspektīvas un nestandarta radošās pieejas dēļ. Izstāde noritēs sadarbībā ar Itālijas Ārlietu un starptautiskās sadarbības ministriju, kā arī ar žurnālu Vogue Italia. Izstāde pieejama ikvienam interesentam no 21. oktobra līdz 20. novembrim, iepriekš reģistrējoties mājaslapā www.olafoundation.lv.

2 Oct

37. RIGA FASHION WEEK — mode kā daļa no mākslas

No 20. līdz 25. oktobrim norisināsies Rīgas modes nedēļa. Šīs sezonas galvenais vadmotīvs ir māksla, savukārt par galvenā tēla iedvesmas avotu ir kalpojis metamodernisma autentiskums. Modes nedēļas programmā gaidāmi Latvijas un ārvalstu dizaineru skates uz Hanzas Perona, Zunda Towers un Eviart Gallery skatuvēm, divas izstādes, semināri nozares profesionāļiem, kā arī tematiski pasākumi.