Preses relīzes

AW24

15 Apr

Noslēgusies 38. Rīgas modes nedēļa

No 8. līdz 11. aprīlim norisinājās Modes nedēļas pavasara sesija ar saukli “mode ir māksla”, turpinot ētikas un ilgtspējīgas attīstības tematiku. Programmā tika iekļauti vairāk nekā 17 zīmoli, tostarp debitanti, atpazīstami Latvijas zīmoli un ārvalstu preču zīmes. Tāpat šosezon īpaša uzmanība tika pievērsta izstādēm, sapludinot modes industrijas un vizuālās mākslas robežas.

8 Apr

Šodien sākas 38. Rīgas modes nedēļa

No 8. līdz 11. aprīlim norisināsies Modes nedēļas pavasara sesija ar saukli “mode ir māksla”, turpinot ētikas un ilgtspējīgas attīstības tematiku. Programmā iekļauti vairāk nekā 17 zīmoli, tostarp debitanti, atpazīstami Latvijas zīmoli un ārvalstu preču zīmes. Tāpat šosezon īpaša uzmanība tiks pievērsta izstādēm, sapludinot modes industrijas un vizuālās mākslas robežas.

4 Apr

Rīgas modes nedēļa veicina ilgtspējīgas modes attīstību Latvijā

RIGA FASHION WEEK rīkotāji ilgtspējību modes industrijā ir izsludinājuši kā vienu no galvenajiem pasākuma tematiem jau vairākas sezonas pēc kārtas. Tā nav nejaušība – ar katru gadu ilgtspējīgas modes tirgus attīstās arvien straujāk. Tāpēc 38. Rīgas modes nedēļas ietvaros šim tematam pievērsīsies ne tikai modes dizaineri, prezentējot kolekcijas, kas veidotas no videi draudzīgiem materiāliem, bet arī pasākuma sadarbības partneri, piedaloties diskusijās un semināros par atbildīga patēriņa tematu.

28 Mar

Pirmo reizi Rīgas modes nedēļas ietvaros tiks pārstāvēta dizainere no Somijas

Pirmo reizi Rīgas modes nedēļas ietvaros jaunu kolekciju prezentēs somu dizainere Miia Halmesmaa apvienojumā ar “Stockmann Riga” jaunākajām modes un aksesuāru kolekcijām, iedrošinot dizaineru radītu modi apvienot ar ikdienas stilu, kas izceļ personīgo gaumi un individualitāti.

19 Mar

Izsludināta 38. RIGA FASHION WEEK programma

Modes nedēļas pavasara sesija norisināsies ar saukli “mode ir māksla”, un tiks turpināta ētikas un ilgtspējīgas attīstības tematika. Programmā iekļauti vairāk nekā 17 zīmoli, tostarp debitanti, atpazīstami Latvijas zīmoli un ārvalstu preču zīmes. Tāpat šosezon īpaša uzmanība tiks pievērsta izstādēm, sapludinot modes industrijas un vizuālās mākslas robežas.

14 Mar

Rīgas modes nedēļas ietvaros paredzēta plaša izstāžu programma

Modes nedēļas pavasara sesijas laikā līdztekus galvenajām dizaineru skatēm īpaša uzmanība tiks pievērsta arī izstādēm, kas pārstāvēs tēlotājmākslu, tekstilizstrādājumus, kā arī dekoratīvo amatniecību. Rīkotāji šogad ir apņēmušies iepazīstināt pasākumu viesus ne tikai ar modes tendencēm, bet arī ar radniecīgu mākslas nozaru talantu radošumu.

7 Mar

Izziņoti 38. RIGA FASHION WEEK norises datumi

RIGA FASHION WEEK rīkotāji – Baltijas modes federācija – izziņojuši pavasara sesijas norises datumus – Rīgas modes nedēļa norisināsies no 8. līdz 11. aprīlim. Šosezon tiks turpināts gan temats “mode ir māksla”, gan jau uzņemtais ilgtspējīgās attīstības kurss.