Privātuma politika

Pēdējās izmaiņas veiktas: 23.01.2019.

Rīgas modes nedēļas mājas lapa https://rfw.lv/lv ir Baltijas Modes federācijas (turpmāk tekstālietota kā “mēs” vai “mūsu”) pārvaldībā. Šī lapa informē jūs par mūsu politiku attiecībā uz personasdatu, ko mēs saņemam no vietnes lietotājiem, vākšanu, izmantošanu un izpaušanu.

Mēs izmantojam jūsu personisko informāciju tikai vietnes nodrošināšanai un uzlabošanai.Izmantojot vietni, jūs piekrītat informācijas vākšanai un izmantošanai saskaņā ar šo politiku.

Informācijas vākšana un izmantošana

Izmantojot mūsu vietni, mēs varam lūgt jums sniegt mums personu identificējošu informāciju, kovaram izmantot, lai sazinātos ar jums vai identificētu jūs. Personiski identificējama informācija varietvert, bet neaprobežoties ar jūsu vārdu ("Personiskā informācija").

Dati par vizīti lapā

Tāpat kā daudzi vietņu operatori, mēs apkopojam informāciju, ko jūsu pārlūkprogramma sūta ikreiz,kad apmeklējat mūsu vietni ("Dati par vizīti lapā").

Šie dati par vizīti mūsu lapā var ietvert informāciju, piemēram, par datora interneta protokola (IP)adresi, pārlūkprogrammas tipu, pārlūkprogrammas versiju, mūsu vietnes lapas, ko apmeklējat,apmeklējuma laiku un datumu, laiku, kas pavadīts šajās lapās un citu statistiku.

Komunikācija

Mēs varam izmantot jūsu personisko informāciju, lai nosūtītu jums izsūtnes, mārketinga vaireklāmas materiālus un citu informāciju.

Sīkdatnes

Sīkdatnes ir faili ar nelielu datu apjomu, kas var ietvert anonīmu unikālu identifikatoru. Sīkdatnestiek nosūtītas uz jūsu pārlūkprogrammu no tīmekļa vietnes un saglabātas datora cietajā diskā.

Līdzīgi kā daudzas citas vietnes, mēs izmantojam "sīkdatnes", lai vāktu informāciju. Jūs varat uzdotpārlūkprogrammai noraidīt visas sīkdatnes vai lūgt norādīt, kad tiek nosūtīts sīkfails. Tomēr, janepieņemat sīkfailus, iespējams, nevarēsiet izmantot dažas mūsu vietnes sadaļas.

Drošība

Jūsu personiskās informācijas drošība mums ir svarīga. Mēs izmantojam komerciāli pieņemamasmetodes, lai aizsargātu jūsu personisko informāciju.

Šīs privātuma politikas izmaiņas

Šī privātuma politika ir spēkā no 2018. gada 20. oktobra un paliks spēkā, ņemot vērā arī izmaiņas,kas tiek veiktas šajos noteikumos nākotnē – tās stāsies spēkā tūlīt pēc publicēšanas šajā lapā.
Mēs paturam tiesības jebkurā laikā atjaunināt vai mainīt mūsu privātuma politiku, un aicinām jūsregulāri šos privātuma politikas noteikumus pārbaudīt. Jūsu turpmākā mājas lapas izmantošana pēctam, kad mēs esam publicējuši jebkādas izmaiņas šajā privātuma politikā, kalpos kā jūsuapstiprinājums izmaiņām un jūsu piekrišanu ievērot grozīto privātuma politiku.

Sazinieties ar mums

Ja jums ir kādi jautājumi par šo privātuma politiku, lūdzu, sazinieties ar mums.